Nodarbību grafiks nedēļai

Diena Laiks Nodarbība
Otrdiena 18:15 - 19:15 BODY MOVEMENT (Artilērijas 9)
  19:00 - 20:30 KIZOMBA FUSION (vidējais līmenis) (Bruņinieku 36)
Ceturtdiena 17:45 - 18:45 LADIES STYLING (SALSA) (Artilērijas 9)

Salsa pasaulē

Globālajā timeklī var atrast tūkstošiem mājas lapu, kas piedāvā informāciju par salsu, taču šeit mēs esam atlasījuši tikai tās, kas, mūsuprāt, ir vispilnīgākās un interesantākās. Ja esi uzgājis kādu mājas lapu, kas varētu būt interesanta Rīgas salseros, tad nekavējies - raksti tepat mūsu forumā Annai!

Ļoti populāra mājas lapa, ko iecienījuši Krievijas salseros. Par visiem salsa jaunumiem Krievijā, kā arī tās pierobežā. Darbojas forums, kurā reģistrējušies un katru dienu apmeklē vairāk kā 3 000 lietotāju.  Šeit jūs atradīsiet informāciju par deju skolām, deju vietām, festivāliem un daudz ko citu.

Milzīga mājas lapa, kas veltīta tieši SALSAI. Šeit jūs atradīsiet informāciju par vietām, kurās var dejot salsu jebkurā pasaules valstī, jebkurā pilsētā, jaunāko salsas CD aprakstus, rekomendācijas, informāciju par Latīņamerikas mūzikas koncertiem, intervijas, rakstus un vēl daudz ko citu. Mājas lapa pieejama angļu un spāņu valodā.

Viens no lielākajiem salsas internet-žurnāliem pasaulē. Visu tuvāko un tālāko salsas notikumu un pasākumu sīks apraksts, iespēja on-line iegādāties dažādus apmācības DVD, mūzikas veikals, raksti, noderīgas saites, salsas radio, un daudzas citas nebeidzamas iespējas. Mājas lapa pieejama angļu valodā.

Mājas lapā ļoti smalki aprakstīta salsas vēsture, tās attīstība, tas, kāda tā ir kļuvusi mūsdienās, svarīgi datumi, izpildītāji, saites, salsas veikals, kurā var iegādāties CD, DVD, posterus, T-kreklus u.c. Mājas lapa pieejama angļu valodā.

Loading
Salsa in the world